Przełącznik Nav
Technika Systemowa w obiektach

Technika Systemowa w obiektach

Globalny zasięg

Inwestorzy budowlani na całym świecie realizują razem z architektami i planistami wymagające projekty. Zawsze potrzebne są przy tym inteligentne rozwiązania związane z drzwiami. Nasza filozofia w obszarze bezpieczeństwa systemu drzwi sprawdza się równie dobrze we współczesnej architekturze co w imponujących hotelach, budynkach publicznych, prywatnych rezydencjach, pałacach królewskich, mieszkaniach prywatnych czy na stadionach.

Gdzie drzwi, tam i ECO Schulte.

Nasze produkty są oferowane pod naszą marką lub jako produkty partnera OEM w wyrobach renomowanych producentów drzwi. Rozwiązania ECO Schulte dbają o funkcjonalność drzwi na całym świecie.

Nagrody za wzornictwo

 

Esteta:
ECO Newton

ECO Newton wyznacza kryteria definiujące formę i funkcjonalność samozamykaczy. To innowacyjne, zaawansowane rozwiązanie zwiększa wygodę obsługi i bezpieczeństwo drzwi, ponieważ traktuje je jako system zazębiających się elementów. Przemyślana koncepcja i jej znakomita realizacja przyniosły samozamykaczom ECO Newton wyróżnienie w postaci nagrody iF Design Award 2012.

 

Bez paniki:
EPN 2000 II

W ramach konkursu red dot award: product design 2010 dźwignia EPN 2000 II otrzymała od jury wybitnych ekspertów nagrodę „red dot” za wysoką jakość wzornictwa; rozwiązanie zdobyło też nominację do nagrody w Niemczech.

 

Bezpieczeństwo bez kompromisów:
Systemy 
ECO przytrzymujące drzwi w pozycji otwartej

Te funkcjonalne, znakomite jakościowo rozwiązana mogą uratować życie. Zrobiły też wrażenie na specjalistach. Ich przemyślana forma zdobyła popularną na całym świecie nagrodę red dot, a teraz także nominację do German Design Award 2014, czyli międzynarodowej nagrody klasy premium, przyznawanej przez niemiecką Radę ds. Wzornictwa.

 

Na przekór siłom dźwigni:
OBX 20

Ekstremalna obciążalność i optymalne właściwości ruchowe to cechy wyróżniające zawiasy ECO OBX. Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technice łożyskowej wszystkie produkty z tej serii gwarantują najwyższy komfort nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Kompaktowe zawiasy o cenionym wzornictwie pozwalają harmonijnie zintegrować okucia z drzwiami.

Obiekty – nasza mocna strona

Pewność planowania z ECO

Niezależnie od tego, czy chodzi o drzwi stalowe, drewniane, czy profilowe, doskonale znamy wyjątkowe wymagania stawiane drzwiom i możemy przedstawić klientowi sprzęt do każdego zastosowania.
Jako dostawca systemów dla wszystkich etapów użytkowania tworzymy rozwiązania całościowe, zapewniające spójność w całym budynku. Pomaga nam w tym sieć partnerów z branży drzwi. Zawsze przestrzegamy przy tym wszelkich norm i zwracamy uwagę na
funkcjonalność, wzornictwo i bezpieczeństwo.

Towarzyszymy klientom i ich obiektom budowlanym od początku planowania aż po odbiór na placu budowy.

Nasze usługi obejmują:

  • Doradztwo techniczne
  • Wsparcie przy tworzeniu przedmiarów
  • Wsparcie przy tworzeniu list drzwi i rysunków technicznych
  • Opracowywanie rozwiązań produktowych lub indywidualnych rozwiązań specjalnych
  • Prezentacja wzorów na miejscu
  • Pośrednictwo w kontaktach z wykwalifikowanymi partnerami montażowymi
  • Monitorowanie montażu/odbioru naszych produktów

ECO Schulte – partner w dziedzinie bezpieczeństwa budynków na całym świecie.